O nas

Na początku była…pasja. To ona pozwoliła mi pokochać pracę ze słowem i ambitnie podchodzić do realizacji różnego typu zadań. Dzięki niej nie liczyłam godzin na ciągłe poznawanie możliwości języka oraz sposobów jego oddziaływania. Stała gotowość do pracy i doskonalenia swojego warsztatu sprawiły, że moja działalność zaczęła zataczać coraz szersze kręgi.

Początkowo mój styl wypróbowywały liczne regionalne gazety oraz z czasem magazyny o zasięgu ogólnopolskim. Te pierwsze sukcesy pozwoliły podjąć mi decyzję o dalszym kształceniu. Podjęłam studia na wydziale filologicznym, dzięki czemu zyskałam szerszą wiedzę na temat sztuki pisania, literatury, psychologii….Studia łączyłam z realizacją coraz większych zleceń. W końcu praca na umowę o dzieło przestała mi wystarczać. Nadszedł czas podjęcia ostatecznej decyzji dotyczącej tego, czym chciałabym się zajmować w życiu. Tak powstała firma Napiszemy.pl.

Po ponad roku od założenia firmy, zespół Napiszemy.pl tworzy grupa współpracowników w pełni zaangażowanych w realizację zlecanych zadań. Współpracujemy z wieloma firmami, reprezentującymi różne branże. Nie zamykamy się na nowe wyzwania. Podejmujemy się realizacji coraz ambitniejszych zleceń. Dzięki temu nasza praca stanowi dla nas ciągłe źródło rozwoju i satysfakcji.

Dorota Trzcińska-Sieracka
Właściciel Napiszemy.plNajważniejsze daty

2009
powstaje firma Napiszemy.pl

2006
testowanie, korekta SDL Poland

2005
staż “Gazeta Wyborcza” Bydgoszcz

2004-2009
studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu

2003-2006
Perspektywy Press Sp. z o. o. pisanie artykułów zgodnych z profilem wydawniczym magazynu